4 Seasons – logic of nature

Skupienie i relaks. Subtelna logika natury. Las i człowiek widziany z unikalnej perspektywy istot wiecznych. Poczuj prawdziwą moc natury i zmieniaj las za pomocą pędzli, przygotuj go do kolejnej pory roku. Bądź jak skoncentrowany artysta, którego cieszy piękno zmieniających się sezonów i słowa mądrości.

4 Seasons logic of nature relaks człowiek natura las drzewo dialog refleksja

4 Seasons logic of nature

Skupienie i relaks. Subtelna logika natury. Las i człowiek widziany z unikalnej perspektywy istot wiecznych. Poczuj prawdziwą moc natury i zmieniaj las za pomocą pędzli, przygotuj go do kolejnej pory roku. Bądź jak skoncentrowany artysta, którego cieszy piękno zmieniających się sezonów i słowa mądrości.

Zdobądź darmową, świetnie ocenianą, relaksującą, logiczną grę 4 Seasons. Poczuj skupienie i koncentrację z uspakajającą, sprzyjającą medytacji muzyką.

Podczas gry, będziesz rozwiązywał logiczne zagadki, zaprojektowane pomiędzy drzewami w lesie. Za rozwój w grze i ukończenie kolejnych map odblokujesz krótkie scenki z dialogiem filozoficznym pomiędzy Krukiem i Matką Naturą.

4 Seasons logic of nature relaks człowiek natura las drzewo dialog refleksja

Jestem współautorem tej produkcji, jedynym programistą gry. Całość została zaprojektowana i napisana z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak telefony i tablety. Gra przeznaczona jest na trzy główne platformy mobilne: Android, iOS oraz Windows (WP8.1 oraz W10M). Premiera gry w sklepach Google Play oraz Windows Store odbyła się 12 marca 2016 roku.

4 Seasons – logic of nature jest grą logiczną z elementami skłaniającymi gracza do głębokiej refleksji na temat egzystencji człowieka i zachowań natury. Została zaprojektowana z myślą o dojrzałych odbiorcach, w taki sposób, aby dostarczać rozrywki przy jednoczesnym umożliwieniu pełnego relaksu. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie na każdym z 64 poziomów logicznej zagadki prowadzącej do prawidłowych przemian pór roku w lesie. Całość przeplatana jest filozoficznym dialogiem pomiędzy dwoma duchami, kobietą i krukiem. Gra jest bardzo spokojna, oprawiona w piękną grafikę i uspokajającą muzykę, której celem jest wprowadzenie gracza w nastrój skupienia i zadumy. Każda pora roku charakteryzuje się własną ścieżką dźwiękową, wszystkie ścieżki dźwiękowe zostały skomponowane w taki sposób, aby możliwe było płynne przechodzenie pomiędzy kolejnymi fazami pór roku. W rezultacie, podczas rozgrywki muzyka dynamicznie dostosowuje się do sytuacji panującej na mapie i do działań gracza. Jest to produkcja całkowicie darmowa, nie zawiera reklam ani mikropłatności niezbędnych do grania. Współczesne gry często są naszpikowane reklamami i mikropłatnościami. Reklamy bardzo często psują klimat jaki budowany jest w grze i wybijają gracza ze stanu koncentracji i relaksu. W 4 Seasons brak reklam i mikropłatności jest ukłonem w stronę dojrzałego gracza, któremu zależy na tym, aby w pełni skupić się na grze i nie być narażonym na „przeszkadzajki”. Wierzymy, że dojrzały i świadomy gracz zdaje sobie sprawę z tego, że stworzenie gry nie jest procesem łatwym oraz wymaga sporych nakładów czasowych i finansowych. W związku z tym gra 4 Seasons udostępnia możliwość dokonania dobrowolnej dotacji, która umożliwi dalszy rozwój gry oraz tworzenie nowych niesamowitych produkcji.

O autorach

Gra jest dziełem trzyosobowego zespołu z Wrocławia. W skład zespołu wchodzą:

Maciej Piotrowskiprogramista Unity3D, C# – zaprogramował całą logikę i mechanikę gry oraz opracował wszystkie animacje i ekrany aplikacji, jest odpowiedzialny za całą stronę techniczną związaną z silnikiem Unity 3D.

Grzegorz Florpsycholog, socjolog, game design – zaprojektował grę, napisał historię i dialogi oraz pomagał przy pracach graficznych.

Anna Florgrafik – zaprojektowała i wykonała oprawę graficzną gry 4 Seasons – logic of nature.

4 Seasons - logic of nature

Strona główna projektu

4Seasonsapp.com

Press kit

Facebook

Facebook fanpage

Twitter

Twitter fanpage

Digital Dragons

Indie Showcase 2016

Get it on Google Play

Get it on App Store

Get it from Microsoft

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s